95) HASTAYA OKUNACAK DUA HAKKINDA

95) HASTAYA OKUNACAK DUA HAKKINDA

بِاسْمِهِ سُبْحَانَهُ

اَلسَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَ رَحْمَةُ اللّٰهِ وَ بَرَكَاتُهُ

Sevgili kardeşim,

5 Eylül tarihli mektubunuzu alarak sıhhat ve afiyet ve hayırlı sılanızdan dolayı Allah’a hamd ve şükürler eyledim. Cenab-ı Hak daima muininiz olsun. Âmin. Bizler de lehülhamd sıhhatteyiz. Hayır dualarınızı bekleriz.

Allah hastanıza Şafi ismiyle medet ve inayet etsin. Kendisine رَبِّ اِنّ۪ى مَسَّنِىَ الضُّرُّ وَاَنْتَ اَرْحَمُ الرَّحِم۪ينَ duasını öğretiniz, devam etsin. Siz de mübarek Cevşeni bir hafta müddetle kendisine okuyunuz. İnşallah şifay-ı acile vesile olur. Cevşen duasını her gün baştan sonuna kadar fasılasız bir hafta müddetle okuyunuz.

Cenab-ı Hak hususi hallerimizi, hem millet ve ümmetce olan ahvali, ahsen i hale çevirsin, hayırlı kapılar açsın. Manevi ızdırabları dindirecek ondan başka yoktur. Ona daima yalvarmalıyız. Allah’a emanet olunuz. Bizi tanıyan ve soranlara da selam ve dualar söyleyiniz. Onlardan da hayır dua bekleriz.

Elbaki Elhubbufillah, Uhrevi kardeşiniz

Muhlisiniz

İndirmek için tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan 94) SEKERAT HALİ BİR NEVİ AKLIN ZAYİ OLMASI DEMEKTİR başlıklı makalemizde aklınzayiolması, musibetemaruzkalmak ve sekerat hakkında bilgiler verilmektedir.